Nina Dobrev - Životopis

23. dubna 2011 v 17:30 | Adrianne
Celé jméno: Nina Constantinova Dobrev
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 9.1. 1989
Místo narození: Sofia, Bulharsko
Znamení: Kozoroh

Životopis
Ve 2 letech se přestěhovala do Kanady (Toronto, Ontario). Již od mala se zajímala o tanec, hudbu, gymnastiku, divadlo a herectví. Navštěvovala veřejnou školu JB Tyrell Sr a po té studovala na umělecké škole v Scarborough, po absolutoriu nastoupila na Ryerson University.
Její matka je umělkyně, zatímco její otec je počítačový specialista. Má jednoho staršího bratra Alexandra, který studuje, aby se stal inženýrem. Od velmi útlého věku, ukázala velké nadšení a talent pro umění, tanec, gymnastiku, divadlo, hudbu a výtvarné umění. Miluje cestování a často navštívila i Evropu. Modeling ji zavedl k reklamám a odtamtud to už byl jen krůček k filmu. Mezi její koníčky patří gymnastika, plavání, fotbal, tanec, horolezectví, snowboarding a jízda na koni. Herectví je její vášeň a ona to vidí jako dobrodružství, které právě začíná.
Krátce potom, měla rezervované role v celovečerních filmech, včetně Fugitive Pieces, Away from Her, Never Cry Werewolf, a televizním seriálu Degrassi: The Next Generation. Také byla ve filmu MTV s názvem The American Mall na CTV. Hraje také hlavní roli v dramatu CW The Vampire Diaries, kde hraje Elenu, člověka, která je lapena mezi dvěma upířími bratry.

Životopis pochází ze serveru www.osobnosti.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
credits
Obsah tohoto blogu vytváří Monyszek a Adrianne. Design tohoto blogu vytvořila © Brabikate 2010.
Zdroje použitých obrázků: Coy-dreamer, ValerianaSTOCK, Coscurro, cwtv

border