Katerina Graham - Životopis

23. dubna 2011 v 18:15 | Adrianne
Katerina Graham, narozena 5. září 1989, je americká herečka, zpěvačka, hudební producentka, tanečnice a modelka.
Narodila se v Ženevě, Švýcarsko. Její otec Joseph Graham pochází z Libérie, matka Nataša z Ruska. Katerina navštěvovala hebrejskou školu a mluví anglicky, španělsky, francouzsky a trochu portugalsky, hebrejsky.
Do zábavního průmyslu vstoupila ve svých 6 letech. Až do svých 14 letech vystupovala v reklamách na Barbie, K-Mart, Pop Tart, Edison a v televizních pořadech jako jsou Joan of Arcadia, Like Family, Grounded For Life a Lizzie McGuire. Její první velký zlom přišel, když nahradila mladou Christinu Millian jako host pro Disney pořad Movie Surfers. Ve věku 15 let byla vybrána choreografem Fatima jako doprovodná tanečnice zpěváka Bow Lil 'Wow na BET Awards . Od té doby se objevila vedle takových hvězd jako Missy Elliott, Pharrell, Jamie Foxx, a choreografů jako Hi Hat a Michael Rooney.
Její jednou z prvních písní je "Derailed", která zazněla v jednom z filmů, kde si zahrál Jean-Claude Van Damme.
O rok později se setkala s producentem Damon Elliottem (Pink, Mya, Destiny´s Child), který pro ní byl vlivným poradcem. Zatímco oba dva pracovali na její zdokonalení, Kat se ještě věnovala televizi a zahrála si tak v televizních pořadech CSI: Las Vegas, O.C., Malcolm In The Middle a Strong Medicine. Dokonce se objevila v hudební klipech, a to "So Lonely "od Akona, " What If" od 112, "Used To Love You" od Johna Legenda, "Why I Love You" od B2K, "Buddy" od Musiq Soulchild a v mnoha dalších.
V 17 letech byla Kat vybraná Coca-Cola Company jako součást mezinárodní kampaně s cílem prodávat svůj nealkoholický nápoj Fanta. Zatímco se zúčastnila téhle kampaně jako člen "Fantanas" (jako Capri / Jahoda), promovala z oboru inženýrství.
Nedávno absolvovala světové turné se skupinou Black Eyed Peas. Také se objevila jako hostující zpěvačka na novém albu zpěváka Will.I.Am a to v písních "Songs About Girls", "I Got It From My Mama" a "The Donque Song" feat. Snoop Dogg.
Objevila se také ve filmu 17 Again vedle hvězd jako jsou Zac Efron a Matthew Perry. Její další projekty jsou Our First Christmas, Bleachers, Chicago Pulaski Jones.

Životopis pochází od www.katerinagraham.blog.cz, původně od www.katerinagraham.org

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
credits
Obsah tohoto blogu vytváří Monyszek a Adrianne. Design tohoto blogu vytvořila © Brabikate 2010.
Zdroje použitých obrázků: Coy-dreamer, ValerianaSTOCK, Coscurro, cwtv

border